KONKURS "LUTY Z MULTIKINEM"

 

 

Kochane Tygryski!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania mamy dwa podwójne zaproszenia na wybrane przez siebie „Poranki” w Multikinie Tychy w dniu 28.02.2015r.

 

Co należy zrobić, aby wygrać wejściówkę? Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie: W jaki sposób we wspólnej, twórczej zabawie z Rodzicami można wykorzystać… gąbkę? Wszystkie odpowiedzi, nawet te najbardziej fantastyczne (a wiemy, że nasze Tygryski mają bujną wyobraźnię) będą mile widziane. Spośród zgłoszonych odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców.

 

Odpowiedzi w formie pisemnej można dostarczyć bezpośrednio do Brikolandii lub podać za pośrednictwem maila lub fanpage’a Brikolandii (facebook.com/brikolandia). Prosimy, aby wraz z odpowiedzią podać dane kontaktowe (imię i nazwisko oraz numer telefonu). Na odpowiedzi czekamy do 25.02.2015r. do godz. 20.00. Następnego dnia poinformujemy o wygranych. 

 

 

 

Do dzieła!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 *regulamin konkursu

 

 

 

Konkurs Kinomaniaka 2* (konkurs zakońćzony)

 

Uwaga, uwaga! Przed nami listopadowy KONKURS KinoManiaka!

Podsłuchaliśmy ostatnio, że w listopadzie 2013r., w Tyskim Multikinie, w czasie Poranków o 10.30 będziemy mogli zobaczyć Stacyjkowo, a o 12.00 - Monster High. Mamy dla Was do wygrania wejściówki na wybrany seans.

Tym razem pytanie konkursowe będzie pretekstem do rozmowy o różnych kulturach i zwyczajach. Jak wiecie za niedługo czeka nas Halloween. Niektórzy są zdecydowanymi przeciwnikami, a inni zwolennikami tego zwyczaju. Faktem jest natomiast to, iż w sklepach i mediach Halloween występuje coraz częściej. Warto więc porozmawiać z dziećmi o tym, czym w ogóle jest Halloween. Z tym związane jest nasze PYTANIE KONKURSOWE. Brzmi ono następująco:

 

JAK NASZE MŁODE TYGRYSKI NAZWAŁYBY BAL Z OKAZJI HALLOWEEN? 

 

Na odpowiedzi czekamy do 10 listopada. Zapraszamy do zabawy! 

*regulamin konkursu

 

Wakacje z Tygryskiem i eRodzinką* (konkurs zakońćzony)

 

Wszystkie Dzieci w wieku 0 – 5-lat zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Wakacje z Tygryskiem”. Zasady udziału w zabawie są bardzo proste – wystarczy do końca sierpnia dostarczyć do Brikolandii pracę plastyczną, przedstawiając szeroko pojęte tygryskowe wakacje. 

 

Spośród dostarczonych do nas prac rozlosujemy atrakcyjne nagrody ufundowane przez eRodzinkę – Internetowy sklep dla Dzieci i Rodziców (www.erodzinka.pl). Nagrody losowane będą w następujących kategoriach wiekowych: 0-2-latki, 2-3-latki oraz w kategorii 3+. W zabawie mogą brać udział nawet najmłodsi (wszakże z pomocą Opiekunów wspaniale maluje się kisielem, galaretką czy kaszką z owocami). Każdy pomysł i technika wykonania będą mile widziane!

 

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie wszystkie Tygryski, przyjaciół Brikolandii oraz przyjaciół naszych przyjaciół! ;) Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!

 

*regulamin konkursu

 

 

 

 

 

Konkurs Kinomaniaka* (konkurs zakońćzony)

 

Kochane Tygryski! Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na wrześniowe Poranki w Multikinie Tychy. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak mógłby się nazywać Tygrysek, który lubi chodzić do kina? Swoje odpowiedzi prześlijcie nam mailem, dostarczcie na piśmie do Brikolandii lub wyślijcie za pośrednictwem fanpage'a. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy dwójkę laureatów. Do udziału w konkursie zapraszamy Dzieci w wieku 2 - 6 lat. Konkurs trwa do 10 października 2013r. do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy w ten sam dzień. Wejściówki będą do wykorzystania do końca września. Zapraszamy!

 

*regulamin konkursu

 

 

Poleć naszą stronę znajomym

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter


Copyright © 2012-2020 Centrum Kreatywnej Edukacji Dziecięcej - Brikolandia - wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i opieka - VEREB - strony www, grafika komputerowa