Jak wyglądają zajęcia z dziećmi?

 

W zależności od wieku Dzieci uczestniczą w zajęciach samodzielnie lub korzystają ze wsparcia Rodziców i Opiekunów. Spotkania każdej grupy (zobacz: oferta) odbywają się regularnie co tydzień lub częściej, zawsze o tej samej porze. Dzięki temu Dzieci spotykają się w stałych, dobrze przez nie znanych grupach. Zapewnia to poczucie bezpieczeństwa, które jest niezbędne do prawidłowego, twórczego rozwoju dziecięcych możliwości w grupie rówieśniczej.

 

Każde warsztaty charakteryzuje autorski program, na bieżąco modyfikowany tak, aby jak najmocniej wzmacniać zdolności i umiejętności poszczególnych uczestników danej grupy. Na naszych zajęciach każde Dziecko traktowane jest indywidualnie. Wszystkie Tygryski mają szansę wypowiadania własnych pomysłów na forum, prezentowania swoich dzieł, dzielenia się spostrzeżeniami i sukcesami. Prowadzący warsztaty pozostają także w stałym kontakcie z Rodzicami Dzieci, udzielając informacji zwrotnych po każdych zajęciach, wskazując, w jaki sposób można wzmacniać twórczy rozwój Małych Odkrywców w ich własnych domach.

Poleć naszą stronę znajomym

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter


Copyright © 2012-2020 Centrum Kreatywnej Edukacji Dziecięcej - Brikolandia - wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i opieka - VEREB - strony www, grafika komputerowa