Wspólne WyBriki

Wiek przedszkolny to czas intensywnego rozwoju. Rozkwita wyobraźnia, Dzieci uczą się zabawy symbolicznej, zawiązują pierwsze przyjaźnie. Niektóre z nich przetrwają zapewne wiele lat. Wiek przedszkolny to przede wszystkim czas zabawy. To właśnie wtedy najmłodsi zdobywają tak ważne życiowe umiejętności jak zdolność komunikowania się z otoczeniem, asertywność i poczucie własnej wartości. Brikolandia chce pomóc Małym Tygryskom w rozwoju ich potencjału.
Dla tych Tygrysków, które z różnych przyczyn nie uczęszczają jeszcze do przedszkola, mamy propozycję.  Zapraszamy do udziału w spotkaniach, odbywających się raz lub kilka razy w tygodniu. W ich czasie zrealizujemy część zagadnień z programu przedszkolnego. Najmłodsi będą mieli okazję do wspólnej zabawy i nawiązywania pierwszych kontaktów koleżeńskich. Maluchy rozwiną kompetencję kreatywną, wprowadzimy w życie elementy programu „Przedszkole bez zabawek”. Nie zabraknie nauki poprzez zabawy – ruchowe, plastyczne, edukacyjne oraz pozytywnej komunikacji.

 

 

Co nasze zajęcia dają Twojemu Dziecku?

 

  • usprawniamy koordynację psychoruchową;
  • wyzwalamy naturalność i spontaniczność;
  • kształtujemy poczucie bezpieczeństwa w grupie oraz pewność siebie;
  • pokonujemy lęki;
  • rozwijamy wyobraźnię i umiejętności społeczne;
  • przekazujemy wiedzę niezbędną do podjęcia późniejszej nauki w przedszkolu i szkole

 

 

Zajęcia w nowym roku szkolnym:

 termin pierwszego spotkania zostanie ustalony z zapisanymi osobami po 10 września, gdyż do tego dnia zbierane są zapisy na nowy rok.

 

Zanim wybiorą się Państwo do nas na  pierwsze zajęcia, prosimy o wiadomość.

Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne, luźny, wygodny strój oraz ubranko zapasowe.

Poleć naszą stronę znajomym

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter


Copyright © 2012-2020 Centrum Kreatywnej Edukacji Dziecięcej - Brikolandia - wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i opieka - VEREB - strony www, grafika komputerowa